SPAM

Jeśli chcecie reklamować swoje blogi to proszę róbcie to tutaj :)

9 komentarzy:

 1. Kochałeś kiedyś kogoś, mimo że wiedziałeś, że nie powinieneś? Nie ważne ile razy Cię skrzywdzili, po prostu wiesz, że nie pozwolisz im odejść? Czy kiedykolwiek kochałeś kogoś tak bardzo, że pozwoliłeś mu odejść? Ja miałam. Spotkałam Ashtona Irwina mając 17 lat i od tego momentu nic nie było już takie same..

  przy wolnej chwili zapraszam na hate-me-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. "Miłość, sen i śmierć przychodzą pomału, schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj"
  ~Algernon Charles Swinburne

  A-l-i-s-o-n
  To imię budziło postrach oraz podziw w uczniach Rosewood High.
  Gdy Ali ginie, staje się jeszcze bardziej popularna.
  "To nieśmiertelność, suki." -mawiała.
  Jej przyjaciółki nie wiedzą, jak żyć bez "przywódczyni".
  Zaczynają odkrywać same siebie, poznawać się na nowo, stawać na własne nogi.
  Zaginięcie Alison je gubi. Pozostawia wiele pytań i sekretów.
  Na własną rękę, starają się rozwiązać tajemnicę zniknięcia przyjaciółki.
  Nagle.
  Ich życie zmienia się o 180 stopni.
  Zaczynają dostawać groźby.
  Zaczynają być szantażowane.
  Zaczyna się...
  koszmar.

  A

  zapraszam na FF o pretty little liars!
  mixmiu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na http://happy-star-fanfiction.blogspot.com/

  Zayn Malik, bankier i milioner, zawsze miał w życiu wszystko pod kontrolą. Tylko jeden raz dał się ponieść szałowi zmysłów. Spędził noc z nowo poznaną piękną pracownicą kasyna, Jennifer Morris, która przyniosła mu szczęcie w grze. Kiedy cztery miesiące później przypadek znów ich ze sobą styka, Zayn dowiaduje się, że przeznaczenie zgotowało mu niespodziankę - Jennifer spodziewa się dziecka. Jego dziecka…

  OdpowiedzUsuń
 4. http://nilia-mystery.blogspot.com/ Hej powiem tylko że to opowiadanie pełne tajemnic, może zechcesz je odkryć. Mam nadzieję że moje opowiadanie będzie inne niż wszystkie

  OdpowiedzUsuń
 5. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections

  OdpowiedzUsuń
 6. "Final destination" to opowieść o dwojgu ludzi, którzy myślą, słyszą i widzą inaczej niż reszta mieszkańców Hextallon. Oboje czują, że nadchodzi coś wielkiego, co sprawi, że ich życie zmieni się diametralnie. Czy Carly odkryje tajemnice Harry'ego? Czy Harry stawi czoło swojemu przeznaczeniu? I czy Hextallon przetrwa zły czas?
  + zwiastun:
  https://www.youtube.com/watch?v=wG_qmz6obuE
  final-destination-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Nazywam się Diana Richardson i mam 17 lat. Mieszkam w Nowym Jorku wraz z moim ojcem, który jest jedyną znaną mi rodziną po śmierci babci. Moja matka ma lub miała na imię Isabelle tylko tyle o niej wiem. Tata kiedyś był mścicielem. Są to to istoty stworzone z ludzi za pomocą potężnego czaru, ich zadaniem jest chronić ludzkość przed demonami,wampirami,wilkołakami ogólnie wszystkim co mroczne i nieokiełznane dla zwykłego człowieka. Ale tata po moich narodzinach postanowił zacząć swoją historię od początku, rzadko opowiada o swoim dawnym życiu. Teraz udaje zwykłego śmiertelnika, który jest właścicielem kawiarenki. Trzyma mnie z dala od prawdziwego świata pełnego niebezpieczeństw. Rick czyli mój ojciec nauczył mnie tylko jego zdaniem podstawowych umiejętności mściciela mianowicie jak rozróżniać potwory, jak się przed nimi bronić i ukrywać. Jeszcze nigdy nie musiałam użyć tych umiejętności w praktyce.Ludzie nie wiedzą jak mściciele narażają dla nich życie ponieważ ciąży na nich czar mglistego wzroku a monstra często są dla nich tylko postaciami z bajek. Do tej pory i ja jak zwykły śmiertelnik miałam normalne życie, może nie idealne ale w miarę poukładane. Niestety a może i stety życie lubi płatać figle, a od pewnego czasu także i mi.
  http://show-me-your-world.blogspot.com/
  Zapraszam :-). To mój pierwszy blog więc rady mile widziane

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepraszam za spam i że takie długie, ale to są dwa blogi :))
  1) "[...] Gwałtownie się obróciłam, gdy usłyszałam głośny pisk opon, dosłownie za moimi plecami.[...] W pewnej chwili przyłożył swoją dużą dłoń do mojego policzka i zaczął go delikatnie dotykać. Czułam ciepło bijące od jego ciała. Moje serce zaczęło coraz szybciej bić.
  - Co taka dziewczynka jak ty robi sama w tak niebezpiecznym lesie? - Nadal dotykał mojego lewego policzka, czekając na odpowiedź.
  - Nie jestem dziewczynką. - Oburzyłam się, lecz nadal czułam lęk w sobie. Chłopak tylko ironicznie się zaśmiał, po czym znów spojrzał mi w oczy.
  - A więc kim? - Na jego twarzy malował się tajemniczy uśmiech.[...] "
  Zainteresowało Cię moje fanfiction? W takim razie zapraszam na stronkę - Feeling
  2) "[...] - Nie Anne. Mam już dość tego twojego bujania w obłokach. Chce się widzieć z rodzicem. - Powiedział ostatnie zdanie z niezwykłym naciskiem.
  - Taa rodzicem. - Powtórzyłam pod nosem.
  Gdybym jeszcze ich miała...
  - Jakiś problem?
  - Nie. Oczywiście, że nie. - Powiedziałam z pogardą.
  Właściwie to nie wiele osób wie o śmierci moich rodziców, gdyż to nie jest według mnie powód do chwalenia się. Jedynie moja przyjaciółka z klasy, Claudia, wie dokładnie co się stało tego dnia.[...]"
  Jeśli podoba się ten ktrótki fragment pierwszego rozdziału Addiction, wpadnij - Addiction

  OdpowiedzUsuń
 9. http://22good-team.blogspot.com/
  Poradnik Dla Kobiet

  Zapraszam wszystkich!

  OdpowiedzUsuń